بارگذاری...

درباره ما

نقاط قوت ما

گروه طراحی و توسعه ام اس بی وب از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرده است و در سال ۱۴۰۰ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است

۱۰۰ نفر

تعداد مشتریان

۲۰ نفر

تعداد پرسنل ما

۹۰%

بازخورد مثبت

۱۰۰

پروژه های با موفقیت انجام شد

گروه طراحی سایت ام اس بی وب با هدف افزایش کاربرد اینترنت در توسعه کسب و کار مشاغل و افراد تاسیس شده است. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محوریت طراحی سایت های اچ تی ام ال و استاتیک آغاز نمود. در سال ۱۳۹۸ فعالیت طراحی سایت ام اس بی وب در انجام پروژه های طراحی سایت ، به ویژه سایتهای داینامیک رشد چشمگیری پیدا کرد. با توجه به ارتقا کاربرد اینترنت در تجارت شرکتها و اصناف مختلف و رقابت در ارائه محصولات و خدمات از طریق اینترنت ، طراحی سایت ام اس بی وب بهینه سازی سایت را به خدمات خود اضافه نمود. در همه سایت هایی که توسط ما طراحی می شوند قوانین سئو  رعایت شده و تکنیکهای بهینه سازی اعمال می شود  و این مهم منجر به بازده حداکثری سایت های طراحی شده توسط ما در جذب مخاطب و در نتیجه رونق کسب و کار مشتریانمان شود.

در حال حاضر گروه طراحی سایت ام اس بی وب یکی از فعال ترین مجموعه های طراحی  سایت در خرم آباد است. هر چند با توجه به نوع فعالیت و ماهیت جهانی اینترنت این مجموعه خود را به بخش جغرافیایی خاصی محدود ننموده است و همینطور که در بخش نمونه کارها مشاهده می کنید ما در محدوده بزرگی ارائه خدمات نموده ایم.

با توجه به اطمینان ما از کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم پس از عقد قرارداد و دریافت پیشنهادات و نیازهای مشتری برای طراحی سایت یا بهینه سازی سایت ،۳۰ درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پیش پرداخت دریافت نموده و پس از ثبت آدرس سایت و اجرای فاز یک پروژه و ارائه آن به مشتری درصدی دیگر از مبلغ قرارداد دریافت و مابقی مبلغ در هنگام تحویل سفارش و آموزش نحوه مدیریت محتوای سایت به مشتری دریافت می گردد.

در این مجموعه کسب رضایت مشتری و ارائه منظم خدمات سرلوحه کار ما است، که این موضوع را همه مشتریان ما تایید می کنند. ما پس از عقد قرارداد تا هنگام تحویل کار با مشتری یک تیم کاری با هدفی که مشتری از تهیه و ایجاد سایت اینترنتی را مد نظر داشته است تشکیل خواهیم داد.

تلاش ما بر این است که هم در خدمات طراحی سایت و هم در خدمات سئو مشتری از هزینه ای که برای انجام این خدمات پرداخت نموده است ، حداکثر استفاده را برای رونق کسب و کار خود دریافت کند و این هدف واقعی هر مشتری از تهیه سایت یا بهینه سازی سایت است.

ما همچنان بر این عقیده هستیم که بهترین معرفان ما مشتریان ما هستند.

بالا